Jak to się zaczęło?

Kiedy rodzi się dziecko, wszystko się zmienia, a codzienność świeżo upieczonych rodziców przypomina rozchwiany rollercoaster. Stają na głowie, żeby swojemu potomstwu zapewnić to, co najlepsze. Czasami ten szał udziela się też postronnym. Na przykład wujkom. Tak było ze mną. Kiedy po raz pierwszy zostałem ochrzczony Bujem przez mojego siostrzeńca, poczułem, że ta mała istota jest dla mnie naprawdę bardzo ważna. Trzy lata później na świecie pojawił się drugi mój siostrzeniec, a ja przybrałem nowy przydomek- Lujo. Kolejny rok później mama tych dwóch brzdąców zapytała mnie czy nie zrobiłbym dla nich bujaka. Widziała takie w internecie, ale chciała większy. Ja nie zrobię? Bujo Lujo nie zrobi?! Nie ma takiej opcji. Bujak znalazł się pod choinką kilka tygodni później. Szał i radość. Ale pierwsze testy pokazały, że sporo rzeczy można poprawić. Po wielu próbach powstała wersja, która zadowoliła nas na tyle, że postanowiliśmy zacząć tworzyć na większą skalę. I tak powstał bujak Bujo Lujo. Nasza duma i radość, którą chcemy podzielić się z Wami.

zz_Bujaki-23.jpg

Nasza idea

W prostocie siła. A w dzieciach drzemie niesamowita moc, by tę siłę pokierować w całkowicie nieprzewidywalnym kierunku. Dlatego chcemy im dać narzędzie, które zachowując prostą i ponadczasową formę skrywa w sobie nieograniczone możliwości. Jednocześnie zależy nam na tym, aby jego funkcja nie ograniczała się do bycia akcesorium typowo dziecięcym, ale by służyło także rodzicom czy starszemu rodzeństwu. W głowie roi nam się od pomysłów na przyszłość i wierzymy, że nasz wielki bujak, to tylko początek przygody jaka nas czeka z Bujo Lujo.

zz_Bujaki-2.jpg

Dlaczego tak duży rozmiar?

Wierzymy, że dzieci nie potrzebują wielu bodźców aby dobrze się bawić. Najpotrzebniejszy jest czas i uwaga rodziców. Ale rodzice przecież też chcą wziąć udział w zabawie i popłynąć statkiem, wspiąć się na szczyt wzgórza, a potem zjechać w przepaść lub schować się w jaskini. I właśnie dlatego Bujo Lujo jest tak P-O-T-Ę-Ż-N-Y!

zz_Bujaki-51.jpg

Montaż

Przed wysyłką każdy bujak składamy osobiście, aby mieć pewność, że wszystkie elementy do siebie pasują. Żeby maksymalnie ułatwić Wam samodzielny montaż swojego Bujo Lujo, wszystkie listwy i otwory w płozach są ponumerowane. A może niech składanie bujaka stanie się rodzinnym wydarzeniem, do którego zaprosicie też dzieci? Pierwszy kontakt z imbusem czy wkrętarką może być dla nich nie lada gratką.

 

Uwaga! Ze względu na naprawdę duży rozmiar bujaka, rekomendujemy aby rodzice stale kontrolowali poczynania małych Monterów.

zz_Bujaki-13.jpg

A.D. 2019 Strona z dumą utworzona przez nas samych, ha!

0